Strony www

Zbuduj atrakcyjną i funkcjonalną stronę, która stanie się skutecznym narzędziem sprzedażowym. Przyciągaj i przekonuj klientów dzięki umiejętnemu zastosowaniu technologii, przemyślanemu UI/UX i sprawnym integracjom.

Zalety naszych stron

Poznaj główne cechy naszych stron WWW, które pozwolą Ci wyprzedzić konkurencję!

Responsywność

Już prawie 60% ruchu w sieci pochodzi z urządzeń mobilnych. Wykorzystaj tę szansę i zbuduj z nami responsywną stronę o dowolnym stopniu złożoności, która będzie wyświetlać się prawidłowo na wszystkich urządzeniach.

Integracje

Zintegrujemy twoją stronę z zewnętrznymi systemami płatności, mediami społecznościowymi, newsletterem i narzędziami analitycznymi, aby jej obsługa była prosta zarówno dla Ciebie, jak i użytkowników.

Funkcjonalności

Wyposażymy twoją stronę we wszystkie potrzebne funkcjonalności, takie jak system komentarzy, formularze, systemy rezerwacji, kalkulatory, animacje, czaty, wyszukiwarki wpisów i inne. Co więcej, nasze strony osiągają 98-100% w testach szybkości Google Page Speed Insights.

Elastyczność

Dostosujemy stronę do Twoich wymagań, wprowadzając osobne widoki dla zarejestrowanych użytkowników, możliwość zmiany kolorów i treści, różne rodzaje menu, tłumaczenie witryny, wersję “dark mode” lub w wysokim kontraście i inne funkcjonalności.

Krok po kroku

Sprawdź jak wyglądają poszczególne etapy pracy nad skuteczną i responsywną stroną internetową.

 • 1

  Analiza systemowo biznesowa

  Projekt zaczynamy od dokładnej analizy wymagań, aby dokładnie zbadać i zrozumieć twoje potrzeby, zaplanować funkcjonalności strony i zaproponować rozwiązania. Określamy też budżet projektu i w razie potrzeby dostosowujemy założenia do Twoich możliwości.

 • 2

  Makieta funkcjonalna

  Po warsztacie tworzymy makietę funkcjonalną uwzględniającą UI/UX i copywriting. Makieta zawiera dokładną strukturę witryny, jej elementy, ich ułożenie oraz zachowanie. Dopiero znając dokładną mechanikę strony możemy zaprojektować dobrą warstwę graficzną.

 • 3

  Design

  Po zatwierdzeniu makiety rozpoczynamy tworzenie identyfikacji wizualnej oraz designu strony zgodnie z założeniami Twojej marki. Najczęściej dostarczamy design w wariancie z prototypem, gdzie grafika zawiera wszystkie elementy wraz z animacjami i mechaniką, co znacznie przyspiesza prace programistyczne.

 • 4

  Development

  Wdrożymy stronę zgodnie z najlepszymi praktykami programistycznymi i gruntownie ją przetestujemy według przyjętych przez nas procedur. Działamy w oparciu o technologie Gutenberg i ACF zapewniające najwyższą jakość, lub Oxygen, która pozwala na tańszą realizację.

 • 5

  UTRZYMANIE I ROZWÓJ

  Wesprzemy Cię w długoterminowym utrzymaniu Twojej strony, dbając o jej regularne aktualizacje, optymalizacje i dostosowywanie do nowszych technologii. Podczas całego procesu wdrożenia i opieki nad stroną zbieramy i analizujemy Twój feedback wygodnym narzędziem FeedBucket, bez wymiany dziesiątek plików i maili.

Potrzebujesz skutecznej strony www?

Napisz do nas

Odezwij się!

Masz jakieś pytania? Użyj formularza kontaktowego lub skontaktuj się z nami bezpośrednio swoją preferowaną metodą!

  Napisz do nas!

   Dołącz do nas!