Aplikacje mobilne i webowe

Zbuduj innowacyjny i doskonale dopasowany do potrzeb rynku produkt cyfrowy od zera z pomocą doświadczonych deweloperów, projektantów, grafików i analityków.

Zalety naszych aplikacji mobilnych i webowych

Poznaj główne cechy naszych aplikacji mobilnych i webowych, które pozwolą Ci wyprzedzić konkurencję!

Analiza biznesowa

Produkty tworzymy w oparciu o solidną analizę biznesową przeprowadzoną z udziałem naszych analityków i specjalistów ds. sprzedaży i marketingu, aby były możliwie najlepiej dopasowane do potrzeb rynku.

Wybór technologii

Doradzimy Ci rozwiązania, które najlepiej sprawdzą się w przypadku konkretnego produktu. W tym celu organizujemy warsztaty z architektem systemu, analitykiem i deweloperem, aby sprecyzować wymagania i wybrać najlepsze technologie.

Responsywność

Dostosujemy Twój produkt do wszystkich urządzeń mobilnych, aby zapewnić Twoim odbiorcom komfort użytkowania i zbudować dla Ciebie zróżnicowane kanały pozyskiwania użytkowników.

Rozwiązania szyte na miarę

Zaprojektujemy Twój produkt od podstaw, uwzględniając nawet nietypowe wymagania. Zbudujemy m.in. systemy i aplikacje webowe pracujące w chmurze, systemy ERP, CRM, CMS, BPM i inne aplikacje, które pozwolą Ci zyskać przewagę konkurencyjną.

Aplikacje mobilne i webowe krok po kroku:

Lorem ipsum sit dolor amet

 • 1

  Analiza systemowo biznesowa

  Projekt rozpoczynamy od solidnej analizy i warsztatów Product Discovery i Event Storming. Dokładnie planujemy model biznesowy produktu i dopasowujemy go do potrzeb rynku.

 • 2

  Oferta

  Przed rozpoczęciem prac dostarczamy Ci konkretną ofertę, ustalamy poszczególne składniki realizacji, określamy terminy i sposób zarządzania pracą zespołu programistów. Wspólnie wybieramy również korzystny dla Ciebie model współpracy (Fixed Price lub T&M).

 • 3

  Prood of Concept

  Po sprecyzowaniu wymagań tworzymy pierwszą wersję próbną dla klienta. W tym modelu zazwyczaj tworzymy tylko jeden moduł lub funkcję aplikacji, abyś mógł zweryfikować nasz sposób, jakość i szybkość pracy i podjąć decyzję o dalszej współpracy bez żadnych wątpliwości i ryzyka.

 • 4

  Wersja 1.0 (MVP)

  W kolejnym etapie budujemy pierwszą wersję aplikacji dla Twoich odbiorców, wyposażoną jedynie w podstawowe funkcjonalności. Proponujemy rozwiązania, które nie są skomplikowane i sprawdzają się, gdy mamy ograniczony budżet, np. używanie zewnętrznych bibliotek. Taka wersja produktu pozwoli Ci zbadać reakcje klientów i zadecydować o dalszym kierunku rozwoju.

 • 5

  Development

  Po ostatecznym zaakceptowaniu Wersji 1.0 aplikacji, trafi ona do środowiska produkcyjnego, gdzie jest wdrażana przez nasz zespół zgodnie z najlepszymi praktykami programistycznymi i założeniami przyjętymi na warsztatach

 • 6

  Testowanie

  Nie zostawiamy testów na koniec projektu – przeprowadzamy je na koniec każdego etapu wdrożenia. Na bieżąco reagujemy na problemy, wprowadzamy zmiany, usuwamy defekty i naprawiamy błędy w kodzie i funkcjach. Po zakończeniu procesu oddajemy Ci produkt gotowy do wypuszczenia na rynek.

 • 7

  Przygotowanie do launchu

  W przedostatnim etapie możesz wykonać testy odbiorcze i upewnić się, że aplikacja jest zgodna z dokumentacją i wymaganiami. Na Twoją prośbę udostępnimy aplikację niezależnym testerom. Przed umieszczeniem produktu w sklepie tworzymy jeszcze konta developerskie, opisy funkcjonalności i umieszczamy linki do polityki prywatności.

 • 8

  Utrzymanie i rozwój

  Nasza współpraca nie kończy się na etapie wprowadzenia aplikacji mobilnej do sklepu – zapewnimy Ci wsparcie również na etapie jej rozwoju i utrzymania. Przez cały czas będziesz miał kontakt z zespołem, który w razie potrzeby będzie naprawiał awarie i wdrażał nowe funkcjonalności.

Rozpocznij budowę innowacyjnego produktu cyfrowego

BEZPŁATNA WYCENA

Odezwij się!

Masz jakieś pytania? Użyj formularza kontaktowego lub skontaktuj się z nami bezpośrednio swoją preferowaną metodą!

  Napisz do nas!

   Dołącz do nas!