O nas

BespokeSoft to zespół deweloperów, techników, analityków i specjalistów ds. marketingu i sprzedaży, który doskonale rozumie proces budowy od zera innowacyjnych produktów cyfrowych.

Z sukecesem zrealizowaliśmy projekty technologiczne zarówno dla korporacji- Raiffeisen, Asseco, Atos, Roche, PwC, jak i startupów – Trainport, Stylefect, również tych z Doliny Krzemowej – MojoHire. Dzięki temu potrafimy zastosować najlepsze praktyki korporacyjne w innowacyjnych projektach.

Przejdźmy do konkretów

Co zyskasz, współpracując z nami?

Analizę biznesową

Dzięki wysokiej świadomości biznesowej i technicznej wiemy, że aby produkt mógł być dobrze dopasowany do potrzeb rynku, należy rozpocząć go solidną analizą wymagań i grupy docelowej.

Sprawdzone procesy

Dzięki dużemu doświadczeniu we współpracy z korporacjami, działamy w oparciu o sprawdzone procesy i praktyki, które doskonale porządkują pracę w startupach i pozwalają osiągnąć krótki time-to-market.

Innowacje

Z łatwością wdrażamy dobre praktyki ze świata startupów i prowadzimy projekty w sposób elastyczny, stosując zwinne metodyki. Łączymy nowoczesne technologie, zawsze zapewniając najbardziej aktualne rozwiązania.

Komfort i stabilność

Nasz zespół jest stabilny i zgrany, a dzięki sprawdzonym procedurom możemy go szybko rozbudować i uzupełnić nowymi kompetencjami. Na pokładzie mamy programistów, analityków, UI/UX designerów i ekspertów ds. sprzedaży i marketingu, czyli wszystkich specjalistów, jakich potrzebujesz, by stworzyć produkt cyfrowy.

Zespół, który łączy najlepsze praktyki startupów i korporacji

Sylwetki wybranych członków zespołu

Piotr Chabros Founder & Full-Stack developer
Mniej informacji

Założyciel Bespokesoft. Posiadający ponad 10-letnie doświadczenie w branży IT, z historią pracy zarówno w startupach, software house’ach, firmach outsourcingowych, jak i dużych korporacjach. W Bespokesoft sprawuje funkcję zarządczą, efektywnie koordynując zespół i dbając o jego rozwój. Nieustannie dąży do poszerzania i wzmocnienia zespołu poprzez rekrutację nowych talentów, a także do optymalizacji i udoskonalenia procesów wewnętrznych firmy, aby zapewnić jeszcze lepsze rezultaty i satysfakcję klientów.

linkedin Linkedin
Dawid Kawalec Co-Founder & WordPress Development Team Leader
+ Więcej informacji

Rozpocznij projekt z nami!

Napisz do nas

Odezwij się!

Masz jakieś pytania? Użyj formularza kontaktowego lub skontaktuj się z nami bezpośrednio swoją preferowaną metodą!

    Napisz do nas!

      Dołącz do nas!