Sklepy internetowe

Stwórz konwertujący sklep internetowy i wykorzystaj go do zbudowania skalowalnego i zautomatyzowanego biznesu, który zapewni Ci regularne dochody i finansowe bezpieczeństwo.

Zalety naszych sklepów internetowych

Poznaj główne cechy naszych sklepów internetowych i webowych, które pozwolą Ci wyprzedzić konkurencję!

Funkcjonalności

Wyposażymy Twój sklep we wszystkie niezbędne funkcjonalności, takie jak filtrowanie i wyszukiwanie produktów, koszyk zakupowy, sekcja z opiniami, polecane produkty, możliwość złożenia zamówienia bez rejestracji, zarządzanie zamówieniami i inne.

Integracje

Przeprowadzimy integracje z systemami do szybkich płatności, generowania faktur, systemami kurierskimi oraz śledzeniem przesyłek, newsletterem, aby maksymalnie zautomatyzować Twój biznes i abyś mógł nim zarządzać z poziomy jednej platformy.

Dla Twoich klientów

Wdrożymy funkcjonalności szczególnie oczekiwane przez Twoich klientów, takie jak szybka i automatyczna obsługa zwrotów, możliwość oznaczenia ulubionych produktów i tworzenia list życzeń.

Wersja mobilna

Przy prawie 60% ruchu pozyskiwanego z urządzeń mobilnych, zadbamy o stworzenie responsywnej wersji Twojego sklepu, abyś mógł pozyskiwać zamówienia z tego kanału i maksymalizować zyski.

Konwertujący sklep internetowy krok po kroku

Lorem ipsum sit dolor amet

 • 1

  Analiza systemowo biznesowa

  Projekt zaczynamy od dokładnej analizy wymagań, aby dokładnie zbadać i zrozumieć Twoje potrzeby, zaprojektować funkcjonalności sklepu i zaplanować integracje. Określamy też budżet projektu i w razie potrzeby dostosowujemy założenia do Twoich możliwości.

 • 2

  Makieta funkcjonalna

  Po warsztacie tworzymy makietę funkcjonalną uwzględniającą UI/UX i copywriting. Makieta zawiera dokładną strukturę sklepu, jego elementy, ich ułożenie oraz zachowanie. Dopiero znając dokładną mechanikę witryny, możemy zaprojektować odpowiednią warstwę graficzną.

 • 3

  Design

  Po zatwierdzeniu makiety rozpoczynamy tworzenie identyfikacji wizualnej oraz designu sklepu zgodnie z założeniami Twojej marki. Najczęściej dostarczamy design w wariancie z prototypem, gdzie grafika zawiera wszystkie elementy wraz z animacjami i mechaniką, co znacznie przyspiesza prace programistyczne.

 • 4

  Development

  Wdrażamy sklep zgodnie z najlepszymi praktykami programistycznymi i gruntownie go przetestujemy według przyjętych przez nas procedur. Działamy w oparciu o technologie Gutenberg i ACF zapewniające najwyższą jakość lub Oxygen, która pozwala na tańszą realizację.

 • 5

  Utrzymanie i dalszy rozwój

  Wesprzemy Cię w utrzymaniu Twojej strony, dbając o aktualizacje, optymalizacje i nowe funkcjonalności. Podczas procesu wdrożenia i opieki nad stroną zbieramy i analizujemy Twój feedback wygodnym narzędziem FeedBucket, bez wymiany dziesiątek plików i maili.

Uruchom swój sklep internetowy już wkrótce!

ROZPOCZNIJ PROJEKT Z NAMI

Odezwij się!

Masz jakieś pytania? Użyj formularza kontaktowego lub skontaktuj się z nami bezpośrednio swoją preferowaną metodą!

  Napisz do nas!

   Dołącz do nas!